Golden generation.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


I opet smo tu.
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Emo

Go down 
+13
Dylan Rebbeca Jones
Lianne Thomas
Nora Sophie Clarkson
Scarlett Speer
Beatrice N. Bell
Claire
Lana
Edith Wyman
Nicole Sawyer
Evan Riddle
Lily Doria Mist
Arien
Magenta.
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Lana

Lana


Broj postova : 670
Age : 32
Lokacija : Na ringišpilu
Registration date : 15.08.2008

Emo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Emo   Emo - Page 3 Emptyčet kol 21, 2008 12:40 am

Tracy McBride je napisao/la:
Ja sam pokusala bit emo pocetkom ljeta. I dobro me je islo, zbog svih nekih problema koje sam imala. Mada ...kad sam shvatila kako ljudi gledaju na mene, ipak sam ostala verna klasicnom sporty stilu i starkama ....
Mene nervira sto emashi stalno placu kako je zivot crn. Ok, svima je ponekad tako. Ali ...to se zove preterivanje. Ne volim to.
Ali opet, i oni su ljudi. Oprostimo im.

Zašto si pokušala biti emo? Suspect
[Vrh] Go down
Evan Riddle

Evan Riddle


Broj postova : 543
Lokacija : clouds
Registration date : 19.08.2008

Emo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Emo   Emo - Page 3 Emptyčet kol 21, 2008 12:40 am

A jeste li ikada razmišljali o tome da se oni vole osjećati tako? Mračno, depresivno, neshvaćeno i da se vide kao žrtve u svemu? *grize usnicu*
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Emo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Emo   Emo - Page 3 Emptyčet kol 21, 2008 12:42 am

Well duh! Pa to je ono što sam malo prije rekla u postu iznad!
[Vrh] Go down
Evan Riddle

Evan Riddle


Broj postova : 543
Lokacija : clouds
Registration date : 19.08.2008

Emo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Emo   Emo - Page 3 Emptyčet kol 21, 2008 12:44 am

Nisam vidjela tvoj post. *blacky*
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Emo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Emo   Emo - Page 3 Emptyčet kol 21, 2008 12:45 am

Ali, oni nemaju razloga za to. Uvijek se moze naci neka cinjenica, nesto ...sto bi njihov zivot ucinilo ljepsim. I pored svih problema ja, recimo, uvijek znam da mogu racunati na moje drustvo koje i nije mnogo veliko jer sam ja poprilicno zatvorena i povucena osoba i bojim se promena. Dosta mi treba da se oslobodim, a i oni su takvi.

Zasto sam pokusala biti emo? Jer me je, krajem godine, skrhala gomila problema od kojih nisam mogla pobjeci i osjecala sam se jako bedno, depresivno i pesimisticno. Dobro, pesimisticna sam oduvijek, ali ...opet trazim razlog za srecu.

Ipak sam ostala verna svom stilu. Shvatila sam koje je sranje taj emo fazon.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Emo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Emo   Emo - Page 3 Emptyčet kol 21, 2008 12:47 am

Tracy McBride je napisao/la:
Ali, oni nemaju razloga za to. Uvijek se moze naci neka cinjenica, nesto ...sto bi njihov zivot ucinilo ljepsim. I pored svih problema ja, recimo, uvijek znam da mogu racunati na moje drustvo koje i nije mnogo veliko jer sam ja poprilicno zatvorena i povucena osoba i bojim se promena. Dosta mi treba da se oslobodim, a i oni su takvi.

Zasto sam pokusala biti emo? Jer me je, krajem godine, skrhala gomila problema od kojih nisam mogla pobjeci i osjecala sam se jako bedno, depresivno i pesimisticno. Dobro, pesimisticna sam oduvijek, ali ...opet trazim razlog za srecu.

Ipak sam ostala verna svom stilu. Shvatila sam koje je sranje taj emo fazon.

Emo stil nije sranje kad emeri furaju isto što i svi mi! Oni su si SVE prisvojili. Prugice, točkice, zvjezdice, crnu boju, ljubičastu, roznu...SVE! A kad malo bolje pogledaš i mi isto furamo upravo to.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Emo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Emo   Emo - Page 3 Emptyčet kol 21, 2008 12:50 am

Cak i starke su prisvojili ....
Dobro, i sminkeri sada nose starke, a nekada je to bio zastitni znak rockera...
Ne kazem da je emo kao stil sranje, kazem to zbog osjecaja i razloga od kojih je nastao.
[Vrh] Go down
Edith Wyman

Edith Wyman


Broj postova : 280
Registration date : 15.08.2008

Emo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Emo   Emo - Page 3 Emptyčet kol 21, 2008 12:51 am

Alexis Parker je napisao/la:
Tracy McBride je napisao/la:
Ali, oni nemaju razloga za to. Uvijek se moze naci neka cinjenica, nesto ...sto bi njihov zivot ucinilo ljepsim. I pored svih problema ja, recimo, uvijek znam da mogu racunati na moje drustvo koje i nije mnogo veliko jer sam ja poprilicno zatvorena i povucena osoba i bojim se promena. Dosta mi treba da se oslobodim, a i oni su takvi.

Zasto sam pokusala biti emo? Jer me je, krajem godine, skrhala gomila problema od kojih nisam mogla pobjeci i osjecala sam se jako bedno, depresivno i pesimisticno. Dobro, pesimisticna sam oduvijek, ali ...opet trazim razlog za srecu.

Ipak sam ostala verna svom stilu. Shvatila sam koje je sranje taj emo fazon.

Emo stil nije sranje kad emeri furaju isto što i svi mi! Oni su si SVE prisvojili. Prugice, točkice, zvjezdice, crnu boju, ljubičastu, roznu...SVE! A kad malo bolje pogledaš i mi isto furamo upravo to.

Vjerojatno je mislila na ono što oni čine, a ne na odjeću.

A inače, većina tih "emovaca" niti nema pravi problem, nego traže sranje u svakoj situaciji confused
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Emo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Emo   Emo - Page 3 Emptyčet kol 21, 2008 12:52 am

Starke nikad nisu bile dio samo rock stila jer prve starke koje su tu kod nas počeli furati su furali upravo šminkeri.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Emo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Emo   Emo - Page 3 Emptyčet kol 21, 2008 12:52 am

Upravo sam na to mislila, Noah. Smile

Kod vas. Kod mene je malo drugacije, ja sam iz Srbije. Kod nas su 70tih i 80tih samo rockeri nosili starke. Kako sam skapirala iz bratovljeve price.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Emo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Emo   Emo - Page 3 Emptyčet kol 21, 2008 12:57 am

Ah dobro. Srbija i Hrvatska su si blizu. Svi smo mi Balkanci Emo - Page 3 492178
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Emo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Emo   Emo - Page 3 Emptyčet kol 21, 2008 12:58 am

Hehe. Emo - Page 3 208449
[Vrh] Go down
Lana

Lana


Broj postova : 670
Age : 32
Lokacija : Na ringišpilu
Registration date : 15.08.2008

Emo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Emo   Emo - Page 3 Emptyčet kol 21, 2008 1:28 am

Ma ja nemam ništa protiv emača. Tak me boli briga. *sliježe ramenima*
[Vrh] Go down
Evan Riddle

Evan Riddle


Broj postova : 543
Lokacija : clouds
Registration date : 19.08.2008

Emo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Emo   Emo - Page 3 Emptyčet kol 21, 2008 1:30 am

Laiane Ava Nugent je napisao/la:
Ma ja nemam ništa protiv emača. Tak me boli briga. *sliježe ramenima*
Potpis.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Emo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Emo   Emo - Page 3 Emptyčet kol 21, 2008 3:45 pm

Meni su oni super. Ja se definitivno ne svrstavam u tu skupinu jer nemam razlog da bezrazložno budem nesretna poput njih, ali poznajem nekoliko pravih emača i oni su zapravo u srži dobri ljudi. Muzika koju slušaju im je malo predepresivna za moj ukus, ali nađe se koja dobra pjesma. Frizure i odjeća su mi zakon, ali pretamno za moj ukus. Međutim, zabavno se s njima družiti. Oni se furaju na taj neki mračnjački look pa mi uvijek posluže kao modeli kad želim pofotkati par morbidnih fotki.
[Vrh] Go down
Beatrice N. Bell

Beatrice N. Bell


Broj postova : 605
Registration date : 15.08.2008

Emo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Emo   Emo - Page 3 Emptyčet kol 21, 2008 4:15 pm

India Emmeline Alden je napisao/la:
Meni su oni super. Ja se definitivno ne svrstavam u tu skupinu jer nemam razlog da bezrazložno budem nesretna poput njih, ali poznajem nekoliko pravih emača i oni su zapravo u srži dobri ljudi. Muzika koju slušaju im je malo predepresivna za moj ukus, ali nađe se koja dobra pjesma. Frizure i odjeća su mi zakon, ali pretamno za moj ukus. Međutim, zabavno se s njima družiti. Oni se furaju na taj neki mračnjački look pa mi uvijek posluže kao modeli kad želim pofotkati par morbidnih fotki.

Oni u biti nisu emači. Sam se tak oblače i slušaju muziku. Jebiga, onda sam i ja emo. Emači su [ako se ne varam] oni koji režu žile, kukaju kako im je život težak, ...
[Vrh] Go down
http://tisucu-suncanih-dana.blog.hr
Gost
Gost




Emo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Emo   Emo - Page 3 Emptyčet kol 21, 2008 4:16 pm

Pa no! Pa o tome i pričam! Pa frendica mi je završila u bolnici zato što si je žilotom ispisala "SMRT" na desnoj nadlaktici.
[Vrh] Go down
Beatrice N. Bell

Beatrice N. Bell


Broj postova : 605
Registration date : 15.08.2008

Emo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Emo   Emo - Page 3 Emptyčet kol 21, 2008 4:17 pm

Nisi to spominjala, sorry.

Kako se možeš družiti s takvim ljudima? Mislim, nisu li malo predepresivni? Suspect
[Vrh] Go down
http://tisucu-suncanih-dana.blog.hr
Gost
Gost




Emo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Emo   Emo - Page 3 Emptyčet kol 21, 2008 4:19 pm

ja imam par frendica koje su emo. al onako. većinom je to samo isfuravanje. volim se i ja obući skroz u crno, well tako sam većinom i obućena. al ipak. ono ostalo je pretjerivanje. al opet. neki su taki i to je to.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Emo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Emo   Emo - Page 3 Emptyčet kol 21, 2008 4:19 pm

Namarie Raine Caspian je napisao/la:
Nisi to spominjala, sorry.

Kako se možeš družiti s takvim ljudima? Mislim, nisu li malo predepresivni? Suspect

Jesu. Ali oni su odabrali takav način života. Na taj se način izražavaju, a mi živimo u demokraciji i svi imamo pravo na to da budemo tko želimo. Ni u jednom trenutnu, drueći se s emerima, nisam pomislila da bi mogla biti poput njih. Ja sam tko jesam, a oni su ono što jesu - emo. Meni je puno lakše prihvatiti emača u svoje društvo nego nekog gothičara.
[Vrh] Go down
Beatrice N. Bell

Beatrice N. Bell


Broj postova : 605
Registration date : 15.08.2008

Emo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Emo   Emo - Page 3 Emptyčet kol 21, 2008 4:21 pm

Mislim da samoozljeđivanje ne može biti način života. To je isto kao i anoreksija pa pametni ljudi izjavljuju:"To je način života." Shocked

Što fali gotičarima? Oni se makar ne samoozljeđuju.
[Vrh] Go down
http://tisucu-suncanih-dana.blog.hr
Gost
Gost




Emo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Emo   Emo - Page 3 Emptyčet kol 21, 2008 4:26 pm

Namarie Raine Caspian je napisao/la:
Mislim da samoozljeđivanje ne može biti način života. To je isto kao i anoreksija pa pametni ljudi izjavljuju:"To je način života." Shocked

Što fali gotičarima? Oni se makar ne samoozljeđuju.

Svi ljudi koje JA poznajem i emeri su pa se samoozljeđuju, za to stvarno imaju razloge. Recimo, ova frendica koju sam spominjala... Najprije joj je stari tuko majku, pa nju, a onda su se konačno razveli. Zatim joj je brat stradao u prometnoj i bio u komi tri mjeseca i kao šlag na torti - dečko s kojim je bila dvije godine se predozirao.

A protiv anoreksičarki isto nemam ništa protiv. Mislim, imaš cura koje se izgladnjuju jer smatraju da će tako smršaviti i biti ljepše. E to je glupo! Ali imaš nekih koje prožive neku traumu ili šok, pa se nesvjesno počnu izgladnjivati. A onda kad roditelji shvate da mu dijete ima problem, već je kasno. Takve anoreksičarke nitko ne bi trebao osuđivati.
[Vrh] Go down
Scarlett Speer

Scarlett Speer


Broj postova : 297
Age : 30
Lokacija : Somewhere between imagination and reality (:
Registration date : 15.08.2008

Emo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Emo   Emo - Page 3 Emptyčet kol 21, 2008 4:27 pm

India Emmeline Alden je napisao/la:
Namarie Raine Caspian je napisao/la:
Mislim da samoozljeđivanje ne može biti način života. To je isto kao i anoreksija pa pametni ljudi izjavljuju:"To je način života." Shocked

Što fali gotičarima? Oni se makar ne samoozljeđuju.

Svi ljudi koje JA poznajem i emeri su pa se samoozljeđuju, za to stvarno imaju razloge. Recimo, ova frendica koju sam spominjala... Najprije joj je stari tuko majku, pa nju, a onda su se konačno razveli. Zatim joj je brat stradao u prometnoj i bio u komi tri mjeseca i kao šlag na torti - dečko s kojim je bila dvije godine se predozirao.

A protiv anoreksičarki isto nemam ništa protiv. Mislim, imaš cura koje se izgladnjuju jer smatraju da će tako smršaviti i biti ljepše. E to je glupo! Ali imaš nekih koje prožive neku traumu ili šok, pa se nesvjesno počnu izgladnjivati. A onda kad roditelji shvate da mu dijete ima problem, već je kasno. Takve anoreksičarke nitko ne bi trebao osuđivati.

Slažem se. I s ovim i s onim postovima prije.
[Vrh] Go down
http://marinela93.deviantart.com
Beatrice N. Bell

Beatrice N. Bell


Broj postova : 605
Registration date : 15.08.2008

Emo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Emo   Emo - Page 3 Emptyčet kol 21, 2008 4:27 pm

Takve su sve. Sve imaju probleme. Mislim, treba žaliti te ljude ali im ne možeš dopustiti da to nastave. Uništavaju samog sebe i jednog dana će preći preko crte i umrijeti.
[Vrh] Go down
http://tisucu-suncanih-dana.blog.hr
Gost
Gost




Emo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Emo   Emo - Page 3 Emptyčet kol 21, 2008 4:29 pm

pa gledaj. svi su si sami krivi za sve što rade.i ne moeš ti nekome dokazati da ne radi nešto kako treba samo zato jer ti tako misliš.ne moeš ti nekome reći. to ti nije dobro. i očekivati da prestane raditi što rade. tek tad će iz principa još više ustrajati u tome.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Emo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Emo   Emo - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Emo
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Golden generation. :: Zabranjeni dio :: Arhiva-
Forum(o)Bir: