Golden generation.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


I opet smo tu.
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 skandinavci i seks

Go down 
+5
Evan Riddle
Magenta.
Arien
Claire
Pixie
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Lana

Lana


Broj postova : 670
Age : 32
Lokacija : Na ringišpilu
Registration date : 15.08.2008

skandinavci i seks - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: skandinavci i seks   skandinavci i seks - Page 2 Emptysri kol 05, 2009 5:14 pm

Ville Valo. skandinavci i seks - Page 2 598613 Frances, jesam s tobom prije jedno godinu dana na ovom forumu pričala o tome kako je Ville Valo sexy i kako ima milijun sexy tetovaža? skandinavci i seks - Page 2 421616 I kad sam se zbog tebe skoro ubila jer si mi rekla da ima rak pluća! skandinavci i seks - Page 2 39864
[Vrh] Go down
Magenta.
seks koji hoda.
Magenta.


Broj postova : 946
Age : 31
Lokacija : U tvom ormaru, sa sačmaricom.
Registration date : 17.08.2008

skandinavci i seks - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: skandinavci i seks   skandinavci i seks - Page 2 Emptysri kol 05, 2009 5:15 pm

haha, bit će da jesi. Very Happy
a jesi čula nove vijesti? završio je bio u bolnici zbog ne znam nečega i skoro je umro od predoziranja, tako nešto. uglavnom, kažu da mu trenutno nije najljepše u životu. Sad
[Vrh] Go down
Lana

Lana


Broj postova : 670
Age : 32
Lokacija : Na ringišpilu
Registration date : 15.08.2008

skandinavci i seks - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: skandinavci i seks   skandinavci i seks - Page 2 Emptysri kol 05, 2009 5:17 pm

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

*histerično traži bilokakve podatke na Internetu*
[Vrh] Go down
Magenta.
seks koji hoda.
Magenta.


Broj postova : 946
Age : 31
Lokacija : U tvom ormaru, sa sačmaricom.
Registration date : 17.08.2008

skandinavci i seks - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: skandinavci i seks   skandinavci i seks - Page 2 Emptysri kol 05, 2009 5:20 pm

mislim da sam to pročitala u nekom članku vezanog uz lauria, pjevača rasmusa. on je jako dobar s villeom i rekao je nešto da je jednu pjesmu na koncertu (u zagrebu čak, mislim :O) posvetio prijatelju koji je zamalo upoznao smrt, tako nekako je rekao i onda je kasnije priznao da se radi o villeu i da mu je stanje kao jako loše. e, a meni suze na oči kad sam pročitala to. uglavnom, bio je i na odvikavanju, zato su otkazani koncerti ove godine (trebao je u devetom mjesecu doći u hrvatku!) i nije mu bajno i ja sam popizdila kad sam čula to. skandinavci i seks - Page 2 544704
[Vrh] Go down
Lana

Lana


Broj postova : 670
Age : 32
Lokacija : Na ringišpilu
Registration date : 15.08.2008

skandinavci i seks - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: skandinavci i seks   skandinavci i seks - Page 2 Emptysri kol 05, 2009 5:22 pm

Sad Sad Sad

Trebao je doći u Hrvatsku?! Shocked

Dobro, nije bitno što neće doći, samo neka njemu bude bolje. skandinavci i seks - Page 2 982703
[Vrh] Go down
Magenta.
seks koji hoda.
Magenta.


Broj postova : 946
Age : 31
Lokacija : U tvom ormaru, sa sačmaricom.
Registration date : 17.08.2008

skandinavci i seks - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: skandinavci i seks   skandinavci i seks - Page 2 Emptysri kol 05, 2009 5:24 pm

da, i to još 2007. tri puta su otkazali koncerte ovdje, zadnja informacija je bila da ove godine u devetom mjesecu (ili desetom? :O) dolaze u hrvatsku.
a midgeova (basist) žena je slavonka. i 2002. su bili u osijeku, ne na koncertu već ovako. nije bilo sretnije od mene. Very Happy
no uglavnom. sama činjenica da ima rak pluća govori da se neće potpuno oporaviti. ali opet. imao je on puno sranja i svega, ja se samo nadam da ga to neće totalno uništiti.
[Vrh] Go down
Lana

Lana


Broj postova : 670
Age : 32
Lokacija : Na ringišpilu
Registration date : 15.08.2008

skandinavci i seks - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: skandinavci i seks   skandinavci i seks - Page 2 Emptysri kol 05, 2009 5:32 pm

http://spinearth.tv/report/ville-valo-talks-about-love-relationships-literature-drinking-and-drugs

Imaš tu intervju. Dodan je na HIM-ovu stranicu 2.7. ove godine, pa je valjda nedavno i napravljen.
[Vrh] Go down
Magenta.
seks koji hoda.
Magenta.


Broj postova : 946
Age : 31
Lokacija : U tvom ormaru, sa sačmaricom.
Registration date : 17.08.2008

skandinavci i seks - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: skandinavci i seks   skandinavci i seks - Page 2 Emptysri kol 05, 2009 5:35 pm

nije pio dvije godine moje dupe. al okej, bitno da sljedeće godine izlazi novi album, samo sam to čekala. skandinavci i seks - Page 2 550269
[Vrh] Go down
Sponsored content





skandinavci i seks - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: skandinavci i seks   skandinavci i seks - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
skandinavci i seks
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Golden generation. :: Zabranjeni dio :: Arhiva-
Forum(o)Bir: